22 Lip
lada promocyjna

Promocja oparta na degustacji

Producenci żywności zazwyczaj wykorzystują degustację swoich nowych produktów jako podstawową metodę promocji. To się sprawdza, zwłaszcza w supermarketach, gdzie klient od razu może zdecydować się na zakup rzeczy, która mu zasmakowała. Nasze stanowisko degustacyjne powinno jednak przyciągać klientów nie tylko wystawionym towarem.

Lada promocyjna łatwa w montażu

lada promocyjnaZachęta hostessy to dopiero drugi krok, pierwszym zaś jest atrakcyjny wygląd stanowiska degustacyjnego. Jest to możliwe do uzyskania dzięki ladom promocyjnym. Lada promocyjna wyróżnia się wyjątkowo prostym montażem (jak i demontażem), dzięki czemu przygotowanie stanowiska degustacyjnego zajmuje raptem kilka chwil. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego może zająć się tym każdy. Dolna część lady wyposażona jest zazwyczaj w kilka półek, na których możemy przechowywać produkty, które na razie nie mieszczą się na blacie, a także inne potrzebne rzeczy. Sam blat powinien być obramowany, aby zapobiegać zsunięciu się umieszczonych na nim produktów. Lady promocyjne wykonane są najczęściej z wysokiej jakości aluminium, są więc odporne na uszkodzenia mechaniczne. Stoisko, aby przyciągać uwagę, powinno być pokryte grafiką reklamową.

lada promocyjnaWybierając ladę promocyjną o zaokrąglonym froncie, możemy jeszcze bardziej zwrócić uwagę klientów. Podobnie będzie w sytuacji, gdy grafikę reklamową umieścimy na górnym szyldzie oraz ściankach bocznych. Posiadając własny projekt grafiki, możemy liczyć na to, że zostanie on wydrukowany i nałożony na stand już w kilka dni po złożeniu zamówienia. Osobom, które nie mają przygotowanego projektu, producenci lad promocyjnych oferują swoje wsparcie w tym zakresie. Graficy pomogą stworzyć niepowtarzalną grafikę reklamową przyciągającą oko klientów. Zaletą lad promocyjnych jest to, że można je w łatwy sposób transportować – lady są składane i mogą być przenoszone w dużej podręcznej torbie transportowej. Producenci lad promocyjnych zwracają uwagę na ich funkcjonalność. Wysokiej jakości stoiska wyposażone są w wzmocnienia, które podwyższają wytrzymałość standu. Poszukując dobrej lady promocyjnej, pamiętajmy o tym, że wygodę zapewniają zamontowane kółka – dzięki temu możemy w szybki sposób przenosić stand wraz z zawartością – nie ma wówczas konieczności przekładania rzeczy z półek i blatu w inne miejsce.

Lada promocyjna może być wykorzystywana nie tylko do promocji polegającej na degustacji, ale także do rozdawania próbek każdego rodzaju produktów. Hostessa, która powinna dobrze znać naszą ofertę, z pewnością odpowie każdemu klientowi na wszystkie pytania.