23 Mar
prowadzenie linkedin - konto firmowe

Konto firmowe LinkedIn – jak powinno wyglądać?

Jak wszyscy doskonale wiemy, media społecznościowe to dzisiaj bardzo potężne narzędzie do budowania wizerunku. W XXI wieku każdy chce się dobrze zaprezentować na różnego rodzaju portalach. Podobnie jest w przypadku firm. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że ma to w tym przypadku jeszcze większe znaczenie, ponieważ dobrze poprowadzone konto w mediach społecznościowych może w znacznym stopniu wpłynąć na przyszłość firmy. To jej współczesna wizytówka.

Profil na portalu LinkedIn

prowadzenie linkedin - konto firmoweAby firma była dobrze postrzegana przez potencjalnych klientów oraz ogólnie przez środowisko, także partnerów biznesowych. Warto więc zadbać o dobry wizerunek firmy w sieci. Biorąc pod uwagę najpopularniejsze portale społecznościowe, najlepszym miejscem, aby wypromować biznes lub markę jest portal LinkedIn. W przeciwieństwie do innych, tutaj użytkownikami jest konkretna grupa ludzi. Strona powstała, aby zrzeszać ludzi, którzy są aktywni zawodowo. Można się tu komunikować z ludźmi ze swojej firmy, branży lub wręcz przeciwnie – poznawać osoby wykonujące zupełnie odległe zawody. Wiele osób szuka też pracy na LinkedIn. Warto także powiedzieć, że konto mogą założyć nie tylko pracownicy, można również stworzyć konto poświęcone przedsiębiorstwo.

prowadzenie linkedin - konto firmoweJak powinno wyglądać prowadzenie LinkedIn – konto firmowe? Słowem klucz powinien być profesjonalizm. Prywatne konto na portalu społecznościowym może mieć swobodny charakter, z kolei konto firmowe musi być bardziej przemyślane. Trzeba szczególną uwagę zwrócić na treść, na to co jest na nim umieszczane. I nie chodzi tu jedynie o warstwę słowną, ale również o aspekty wizualne. Jednym z najważniejszych elementów jest logo. Powinno być ono takie same, jakie widnieje na przykład na dokumentach. Spójność wizerunkowa odgrywa tu kluczową rolę. Drugim ważnym elementem graficznym jest zdjęcie w tle. W tym przypadku nie musi to być logo, aby profil nieco urozmaicić warto ustawić tu grafikę, która celnie oddaje charakter działalności firmy. Ciekawym pomysłem będzie na przykład motto lub wizerunek siedziby przedsiębiorstwa. Najważniejszą jednak kwestią są profesjonalne treści, dlatego warto publikować fachowe posty oraz artykuły związane z branżą.

Dzięki temu wizerunek firmy stanie się jeszcze bardziej profesjonalny, a także dotrze do większej liczby osób. Wiele firm zleca prowadzenie konta firmowego na LinkedIn agencjom, które są w tym specjalistami, warto to rozwiązanie rozważyć, ponieważ istnieje większa pewność, że osiągniemy swój cel. Współcześnie, dobrze prowadzony profil zwiększa szanse na sukces.

14 Mar

Różnorodne rodzaje banerów reklamowych

Jeśli firma zamierza się zaprezentować szerszemu gronu odbiorcy, warto zainwestować w stosowne gadżety. Przydadzą się one nie tylko w trakcie działalności stacjonarnej. Mogą okazać się pomocne także wtedy, kiedy działalność przedsiębiorstwa wymaga wyjazdów np. na targi czy szkolenia. Może to być rozwiązanie w szczególności przydatne, jeśli prowadzi się biznes na uboczu.

Banery z dobrym nadrukiem

banery reklamowePosiadając wyrazisty szyld, szybciej zachęci się potencjalnych klientów do skorzystania z usług. Jeśli chodzi o sam wydruk to na rynku działa bardzo wiele firm, które zajmują się dystrybucją takich materiałów. Znalezienie ich w większych aglomeracjach nie powinno stanowić problemu. Można zamówić banery reklamowe ze Szczecina czy innego miasta i cieszyć się wysokogatunkowym wydrukiem nawet w ciągu 48 godzin. Wszystko zależy od tego, na co umówimy się z dostawcą gadżetów. Może on dostarczyć wielu, różnych rozwiązań. Do najpopularniejszych zalicza się rozwieszany materiał z nadrukowanymi informacjami. Jest on niezwykle wytrzymały, nadruk nie traci na jakości nawet podczas występowania skrajnych temperatur. Ponadto, bardzo często ustawia się potykacz, który stoi na chodniku czy ulicy przed lokalem usługowym. Jest on najczęściej w formie tablicy. Jeśli firma działa na wyjazdach, warto zainwestować w systemy roll up. To pionowe wydruki, które prezentują się estetycznie przy stoiskach czy na konferencjach.

banery reklamoweDzięki temu, uczestnicy wydarzenia będą mieli więcej okazji do zaznajomienia się z logotypem firmy czy charakterem realizowanych usług. Dobrym rozwiązaniem jest także przeznaczenie budżetu na plakaty. Można je rozwiesić w bardzo wielu miejscach takich jak witryna lokalu, słupy ogłoszeniowe czy tablice osiedlowe. Są one przydatne zwłaszcza, jeśli promuje się jakieś konkretne wydarzenie organizowane przez firmę np. akcję zniżkową z okazji jakiegoś święta. Jeśli chodzi o gadżety, praktyczną możliwością wypromowania firmy jest także naklejenie baneru na samochód. Auto oklejone w taki sposób, nawet jeśli będzie stało poza godzinami pracy, będzie świetnym nośnikiem. Możliwości, jeśli chodzi o outdoorową promocję firmy jest naprawdę wiele. Można wykorzystać kilka sposobów i sprawdzić, który z nich daje najlepsze efekty dla prowadzonego przez nas biznesu.

Jest to uzależnione od wielu czynników takich jak chociażby ruch na ulicy, przy której mieści się siedziba firmy. Jeśli jest mały, należy zainwestować w rozwiązania, które od razu przyciągną wzrok przechodzących czy przejeżdżających drogą osób. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo, że nie przejdą one obojętnie obok danego miejsca.

12 Paź
tanie gadżety reklamowe

Interesujące gadżety reklamowe

Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu jest niezwykle trafione i funkcjonuje już od wielu lat. Niektórzy zastanawiają się, w jaki sposób zwrócić uwagę na swoją firmę i jakie działania podjąć, żeby zwiększyć sprzedaż i poszerzyć grono klientów. Nad skutecznością reklam pracują marketingowcy, z których usług można skorzystać, kiedy nie jest się zdecydowanym na żadną formę reklamy.

Gadżet reklamowy zwraca uwagę klienta

tanie gadżety reklamoweNiektórzy właściciele firm próbują różnych sposób na zwrócenie uwagi odbiorców. Obecnie można zdecydować się na różne formy reklamy. Skuteczne mogą być na przykład tanie gadżety reklamowe w Lubinie, które można dopasować indywidualnie na życzenie klienta. Dlatego jeżeli chcemy powiększyć zasięgi, możemy skorzystać z oryginalnych metod reklamy. Reklama w postaci ulotki, folderu, czy broszury może być dobrze przyjęta, jednak jej zapamiętywanie będzie z pewnością mniejsze niż w przypadku reklamy kreatywnej. Elementy reklamowe z logiem naszej firmy z pewnością będą zauważone. Można zdecydować się na przykład na torby reklamowe. Jeżeli klient będzie przemieszczał się z torbą w dłoni, ktoś inny może zauważyć znak firmowy i go zapamiętać. Poza tym można stworzyć funkcjonalne gadżety reklamowe, które będą często używane przez klienta. Takie podstawowe produkty to na przykład długopisy reklamowe z naszym logo, breloczek do kluczy, czy kubek. Pendrive z nazwą marki z pewnością będzie pożądanym dodatkiem.

tanie gadżety reklamoweObecnie wybór reklam jest bardzo szeroki, dlatego też możemy wykonać nawet unikalne projekty takie jak puzzle firmowe, power banki, czy pokrowce na telefon. Zwróćmy uwagę, że większość z tych gadżetów to przedmioty, które człowiek zabiera ze sobą do pracy, szkoły, czy w inne miejsce publiczne. Nie bez powodu wybiera się właśnie takie produkty. Reklama skłania klienta do kupna. W reklamie występuje prosty schemat. Świadomość pobudza zainteresowanie, po którym następuje chęć posiadania. W konsekwencji przechodzi się do działania, jakim jest dokonanie zakupu. Dzieje się tak dlatego, że gdy zauważa się u kogoś nazwy danej marki wyobrażamy sobie, że skoro ktoś korzysta z usług tej firmy, to na pewno nie jest to coś, co nie spełniałoby oczekiwań. W końcu ktoś z tego korzysta, więc myślimy, że musi to być zadowalające.

Mechanizmy reklamy dla wielu pozostaną tajemnicą, jednak nie można ukryć, że procesy analityczne i podświadomość mają spory wpływ na zdecydowanie się na dany zakup. Dlatego osoby, którym zależy na dotarciu do jak największej ilości klientów korzystają z oryginalnych firm reklamy w formie gadżetów, czy innych dodatków.

17 Lip
ulotki

Zmienić postrzeganie ulotki

Ulotka stanowi jeden z najprostszych i podstawowych materiałów związanych z tzw. content marketing, czyli marketingiem treści. Nasze nastawienie do nich bywa dość sceptyczne. Dlaczego tak jest? Jak powinna wyglądać dobra ulotka? Bierzemy pod lupę jedne z najpopularniejszych materiałów promocyjnych.

Ulotki przyciągające uwagi

ulotkiUlotka może stanowić istotny element na drodze do sukcesu i wysokich wyników sprzedaży jednakże co musimy zrobić, aby tak się stało? Jak sprawić, aby nawet ulotki znajdywane w skrzynce pocztowej przyciągnęły uwagę czytelnika? Celem dobrej reklamy jest przede wszystkim informowanie potencjalnego konsumenta rynku, przypominanie oraz nakłanianie do nabycia promowanego przez nas produktu. Funkcja informacyjna ma na celu nie tylko zaznajomienie nas z produktem, ale również sugerować jego nowe zastosowania, redukować obawy klienta a także budować pozycję firmy na rynku. Nakłanianie do zakupu poprzez stosowanie rozmaitych chwytów erystycznych i perswazji dąży do budowania świadomości marki oraz kreowanie atrybutów reklamowanego produktu, przez co bezpośrednio łączy się ona z funkcją przypominającą, która skłania do analizy nad tym, czy dana rzecz będzie nam potrzebna w najbliższej przyszłości.

ulotkiMając na uwadze przedstawione aspekty merytoryczne content marketingu możemy przystąpić do efektywnego zaplanowania naszej strategii marketingowej oraz zaprojektowania atrakcyjnej dla klienta ulotki. Aby zagwarantować sobie, że nasz folder nie trafi do kosza na śmieci, musimy przede wszystkim określić adresata i scharakteryzować profil potencjalnego klienta. To umożliwi nam skupienie się na tym, do kogo i w jaki sposób chcemy trafić, żeby uzyskać jak najwyższą efektywność w sprzedaży. Kolejną cechą dobrego projektu stanowi jego intrygująca, przyciągająca spojrzenie, zaskakująca forma. Dobrze jest stawiać na ograniczoną kolorystykę, wyrazistość oraz przejrzystość folderu. Ponadto warto rozważyć również jakość i formę naszej broszury rozważając np. nietuzinkowy kształt geometryczny czy dodawanie efektów specjalnych w trakcie realizacji procesów introligatorskich, takich jak np. wypukłe litery. Następną i niewątpliwie jedną z najistotniejszych kwestii determinujących sukces naszej strategii marketingowej z zastosowaniem rozwiązania z folderem czy ulotką jest tekst. Jak dobrze wiemy nadmiar informacji może wręcz odrzucać odbiorcę, dlatego dobrze jest krótko i zrozumiale zdefiniować treść ulotki w taki sposób, aby zaintrygować odbiorcę.

Tak przygotowane materiały promocyjne niewątpliwie będą stanowić silny element dobrej reklamy i pomogą uzyskać wysokie wyniki sprzedaży oraz kreować prestiżowy wizerunek naszej firmy. W razie wątpliwości warto mieć na uwadze możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych fachowców, którzy pomogą stworzyć nam efektowne materiały promocyjne.

15 Lip
public relations

Działania public relations

Obecnie bez dobrej strategii public relations żadna firma nie ma co marzyć o sukcesie. Tylko dobre działania marketingowe sprawią, że utrzymamy świetny wizerunek firmy i będziemy mogli liczyć na zyski. Zatem jeżeli zależy nam na tym, aby nasze warszawskie przedsiębiorstwo stało się dobrze znane, warto zdecydować się na profesjonalnie prowadzone public relations w Warszawie.

PR a internet

public relations Takie agencje będą prowadzić dla nas działania marketingowe na różnych płaszczyznach. Po pierwsze, wykorzystają media tradycyjne. Profesjonaliści przygotowują listę mediów, z którymi można rozpocząć współpracę – i nawiązują z nimi kontakt. Dzięki temu w mediach dane przedsiębiorstwo staje się coraz bardziej znane. Wiąże się to z tym, że gdy tylko wypuścimy nowy produkt lub wprowadzimy nową usługę, nie obędzie się bez echa. Z pewnością określone medium na to zareaguje, powstaną odpowiednie artykuły. Oczywiście agencja PR dzięki kreatywności swoich copywriterów może stworzyć teksty sponsorowane na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki kreatywnemu contentowi nikt nie będzie potrafił przejść obojętnie obok naszej firmy. Powinniśmy też wziąć pod uwagę takie firmy jak Pikseo, czyli specjalizujące się w SEO i marketingu internetowym.

public relations Agencje public relations z Warszawy dobrze wiedzą, że obecnie liczy się medium jakim jest internet. Dlatego oferują one usługi z zakresu social media oraz blogosfery. Zajmą się za nas kontaktem z tą społecznością, przedstawiając jej naszą firmę w jak najlepszym świetle. Ale aby móc oferować wysokiej jakości produkty lub usługi, musimy dysponować dobrą kadrą pracowniczą, która potrafi świetnie ze sobą współpracować i ma motywację do działania. Warszawskie agencje prowadzą zatem także PR wewnętrzny – organizują imprezy firmowe, integracyjne, wyjazdy, pikniki, które pozwalają pracownikom zintegrować się, dzięki czemu stają się oni o wiele bardziej zaangażowani w życie firmy. Planem awaryjnym jest PR kryzysowy, który zapobiega problematycznym sytuacjom, jakie zawsze mogą się pojawić, niezależnie od tego, na jakim poziomie znajduje się nasza firma. Oprócz tego do działań profesjonalnych warszawskich agencji public relations należy także ustalanie strategii PR korporacyjnego, PR konsumenckiego, a także CSR.

Agencja zajmuje się również organizowaniem konferencji, gali czy happeningów dla środowiska dziennikarskiego oraz biznesowego, dzięki czemu dana firma korzystająca z usług agencji może przedstawić się w naprawdę dobrym świetle. Podsumowując, agencje public relations prowadzą swoje działania na ogromnej liczbie płaszczyzn – dzięki czemu nasza firma może szybko zyskać renomę wśród konsumentów.

27 Cze
grawerowanie

Grawerowanie przedmiotów użytkowych

W wielu przypadkach, chcemy nadać swoim przedmiotom bardziej personalnego wydźwięku by podkreślić ich przynależność do nas, a często także wartość sentymentalną. Wiązanie się z przedmiotami jest czymś kompletnie normalnym i nie powinno to nikogo dziwić.

Grawerowanie na dowolnym materiale

grawerowanieCzęsto jest to przejaw szacunku dla wartości sentymentalnej takiego przedmiotu, lub po prostu dla funduszy, jakie w niego zainwestowaliśmy. Mogą to być przedmioty wszelkiej maści, niezależnie od ich rozmiaru, czy też formy. Istnieje ich cały ogrom i wiązać możemy się zarówno z samochodem, jak i z długopisem. Dlatego też nic nas nie ogranicza, jednak często chcemy, aby taki przedmiot był dla nas bardziej spersonalizowany, dzięki czemu nasza więź będzie jeszcze silniejsza. Wygrawerowanie takiego elementu jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwala na zapewnienie mu właśnie tego typu cech. Możemy na nim umieścić zarówno nasze inicjały, pełne imię i nazwisko, czy też ważny dla nas cytat. Możliwości są nieograniczone, tylko przestrzeń na przedmiocie jest. Grawerowanie jest możliwe w każdym materiale, dlatego też nie powinno być to kwestią, która nas martwi przy tego typu czynności. Można je wykonywać zarówno na metalu, drewnie, tworzywie sztucznym, jak i nawet we szkle. Dlatego też możliwości są praktycznie nieograniczone i możemy tworzyć zgodnie z naszą wyobraźnią.

grawerowanieTego typu przedmiot z grawerunkiem często jest także wykorzystywany jako pomysł na prezent, co sprawdza się raczej dobrze, jednak wymaga dobrego wykonania. Grawerowanie może być wykonane za pomocą różnych technik, które wykorzystuje się naprzemiennie i często zależnie od materiału. Przy metalu, najczęściej wykonuje się to tradycyjną, ręczną formę, gdzie wykorzystuje się rylce grawerskie, które doskonale żłobią w materiałach raczej twardych, gdyż przy tych miękkich, mogą uszkodzić ich strukturę. Grawer wykonany w ten sposób posiada charakterystyczne żłobienia, które dla wielu osób są bardzo estetyczną cechą grawerowania ręcznego. Zdecydowanie częściej używaną metodą w dzisiejszych czasach jest korzystanie z lasera, który może być wykorzystany przy każdym materiale i żadnego z nich nie uszkodzi. Odpowiednie zaprogramowanie maszyny jest tutaj kluczowe, gdyż decyduje o sile wiązki lasera, oraz intensywności wykonywanych przez niego prac.

Przy tej technice nie ma możliwości popełnienia błędu, gdyż maszyna zawsze dokładnie odwzorowuje wprowadzony do komputera projekt, dzięki czemu uzyskujemy dokładnie to, co stworzyliśmy w programie komputerowym. Jest to dokładna i bardzo bezpieczna dla przedmiotu metoda, dlatego też cieszy się dużym poparciem.

05 Kwi
tworzenie logo dla firm

Profesjonalne logo dla firmy

Podstawą identyfikacji wizualnej firmy jest jej logo. Dzięki dobremu projektowi, przedsiębiorstwo może stać się rozpoznawalne, co z pewnością wpłynie na sukces. Dlatego jeżeli zależy nam na tym, aby wyróżniać się na tle konkurencji, powinniśmy zadbać o profesjonalne logo. Jego stworzenie warto powierzyć profesjonalistom.

Tworzenie logo w dobrej cenie

tworzenie logo dla firmJeżeli wybraliśmy już grafika, który stworzy dla nas ten element identyfikacji wizualnej, powinniśmy dobrze przygotować się do rozmowy z nim. Profesjonalny grafik będzie chciał jak najlepiej poznać nasze oczekiwania, dlatego musimy dobrze opisać, czego wymagamy. Tylko w ten sposób zyskamy pewność, że nasz pomysł zostanie w dobry sposób, kreatywnie przeniesiony na ekran komputera. Projekt wykonuje się zawsze w technice wektorowej. To ona bowiem umożliwia skalowanie logo, zmniejszanie czy powiększanie, bez żadnego wpływu na jakość. Dzięki temu możemy wykorzystać logo także w materiałach firmowych – na papierze, kopertach czy na wizytówkach oraz ulotkach. Decydując się na taką usługę oferowaną przez profesjonalistów, możemy liczyć także na to, że otrzymamy logo w kilku najpopularniejszych formatach plików – między innymi w .JPG, .PNG czy .TIFF. Dzięki temu możemy też poddawać logo edycji – na przykład jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie go w jakimś plakacie czy w ulotkach reklamowych.

tworzenie logo dla firmZaletą korzystania z profesjonalnych usług jest też to, że otrzymujemy także księgę znaków, która zawiera wszystkie ważne informacje odnoszące się do wykorzystania takiego logo. Jest to więc znak podstawowy oraz jego negatyw, wybrana w projekcie logo typografia oraz kolorystyka, przedstawione zostają poszczególne proporcje. Księga znaków obejmuje też informacje o polu ochronnym, wielkości minimalnej skalowania. W przypadku wersji rozszerzonej, uzyskujemy także informacje o logo achromatycznym, wersjach dodatkowych, wykorzystaniu logo w wizytówkach, na papierze firmowym czy na kopercie i tak dalej. Posiadając takie dane, można bez problemu stworzyć spójny wizerunek wizualny swojej firmy. Decydując się na profesjonalne tworzenie logo dla firm, warto zwracać uwagę na to, czy czasem dane przedsiębiorstwo nie oferuje jakichś pakietów promocyjnych – być może jeśli kupimy u nich projekt logo, to z rabatem dostaniemy projekt wizytówki?

Z pewnością i tak powinniśmy wykonać wszystkie materiały w jednej firmie, aby mieć pewność ich spójności ze sobą oraz równie wysokiej jakości każdego poszczególnego elementu. Dlatego warto zwracać uwagę na promocje oferowane przez takie firmy.

06 Mar
grawerowanie laserem

Uniwersalne grawerowanie laserem

Grawerowanie stało się bardzo popularnym sposobem na personalizację przedmiotów w ostatnich latach. Coraz częściej ludzie grawerują bardzo różne przedmioty by nadać im pewne cechy osobiste, które mają nadać im odpowiedniego charakteru własnościowego, po prostu w celu podkreślenia walorów estetycznych, lub w celach reklamowych.

Co możemy grawerować laserem

grawerowanie laseremPosiadamy bardzo różnorodne gusta w kwestii najróżniejszych przedmiotów, dlatego też bezpieczne są grawerunki bardzo minimalistyczne i dyskretne, które doskonale podkreślają walory estetyczne danego przedmiotu, lub nadają mu charakteru reklamowego. To ta druga opcja jest coraz bardziej popularna i korzysta z niej coraz większa ilość firm chcących odpowiednio się rozreklamować na terenie swojego miasta. Prawdopodobnie najpopularniejszym przedmiotem grawerowanym w tym celu są różnego rodzaju długopisy, które na wszelakich wydarzeniach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jest to przedmiot użytkowy, który zawsze się przyda i nigdy nie mamy go dość, dlatego też każdy bez zastanowienia zabierze jeden ze sobą, aby mieć w razie czego czym pisać. Najczęściej są one także zupełnie darmowe, a bardzo lubimy rzeczy za które nie musimy płacić, a tym bardziej w momencie, gdy są one użytkowe i będą nam służyć przez dłuższy okres czasu jako bardzo użyteczny przedmiot, który może przydać się w wielu momentach.

grawerowanie laseremIstnieje wiele sposobów na wykonanie napisów na przedmiotach reklamowych, jednak grawerowanie laserem w Łodzi jest tam najbardziej popularne. Jest to nowoczesna metoda dostępna na rynku już od wielu lat i sprawdzająca się niesamowicie dobrze, dlatego tez warto o niej wspomnieć. Jest ona znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne, grawerowanie mechaniczne, które wiąże się zawsze z ryzykiem uszkodzenia takiego przedmiotu podczas jego wykonywania, a szczególnie jeśli jest on wykonany z tworzywa sztucznego, drewna, lub z materiałów kruchych. Podczas grawerowania mechanicznego istnieje ryzyko ukruszenia, ale także powstania licznych zarysowań, co jest już nieodwracalne po fakcie. Laser działa ze względu na swoją wysoką temperaturę i skupioną wiązkę, dlatego też nie narusza bezpośrednio struktury takiego materiału, lecz usuwa ją z górny i natychmiastowo.

Dlatego też wykorzystywany jest do grawerowania praktycznie wszystkiego. Dobranie odpowiedniej mocy gwarantuje, że nie uszkodzi on materiału, a taki grawer będzie dokładniejszy niż w przypadku takiego, wykonanego przez człowieka, gdyż wykonuje go komputer względem projektu. Pozwala to także na masową produkcje co sprawdza się chociażby w celach reklamowych.

22 Gru
marketingowa produkcja filmowa

Wysoka skuteczność marketingowych produkcji filmowych

Każdy jest chyba świadom ogromnej roli marketingu w dzisiejszych czasach, konkurencja w tej branży jest ogromna, a pomimo tego ciągle jest ona rozchwytywana. Reklama jest niezwykle ważna by się przebić, a bez niej zwykle bardzo szybko znika się z rynku.

Zalety filmu reklamowego

marketingowa produkcja filmowaKonkurencja na rynku jest gigantyczna praktycznie w każdej dziedzinie i istnieje mało firm, które by się jakoś szczególnie wyróżniały. Ludzie stali się niezwykle leniwi i bardzo łatwo wpływać na ich podświadome myślenie właśnie dzięki skutecznej reklamie. Zwykle jeśli ktoś chce znaleźć jakiś produkt, to po prostu szuka go w wyszukiwarce internetowe. Poszukiwania kończą się zazwyczaj maksymalnie w okolicy czwartego wyniku, nikomu zwyczajnie nie chce dalej się grzebać, gdy znalazł już dokładnie to samo na trzech różnych stronach, dlatego też nie robi to żadnej różnicy. Jednak jeszcze skuteczniejsza jest marketingowa produkcja filmowa, reklama tego typu trafia bardzo często do ogromnego grona odbiorców. Przykładowo reklamy w telewizji, którą w naszym kraju ogląda niesamowicie duża ilość ludzi są niezwykle skuteczne. Nawet jeśli większość ludzi myśli sobie, że nie zadziałają one na nich, to grubo się mylą.

marketingowa produkcja filmowaOczywiście po zobaczeniu takiego filmowego materiału filmowego nie wyskoczą oni zaraz przez okno i nie pobiegną po dany produkt z przytupem do sklepu, choć na niektórych też to tak działa. Zwykle ma to za zadanie przekazanie podświadomej informacji, która zalega w głowie nawet jeśli człowiek nie jest tego świadomy. Oferta przedstawiona w takim filmie marketingowym staje się zakodowana w naszej głowie i czeka na odpowiednią okazję. W momencie gdy będziemy potrzebować produktu przedstawionego właśnie w taki sposób, zaświeci nam się lampka i stworzy skojarzenie. Nagle trafi nam do głowy pomysł, że znamy jakieś miejsce gdzie opłaca się nam to kupić i że opłaca się tam iść. Jest to zwykłe skojarzenie, którego normalnie nikt nigdy by nie połączył z reklamą obejrzaną w telewizji dwa tygodnie temu, jednak potrafi to mieć taki efekt. Dodatkowo żyjemy w bardzo oszczędnym społeczeństwie, które nie lubi wydawać więcej niż trzeba. Dlatego też przekaz tego typu jest jeszcze bardziej skuteczny. W rezultaty zabiegu typu produkcji marketingowej nie powinniśmy wątpić. Wystarczy zerknąć na parę tego typu reklam i zobaczyć jak skuteczne są.

Niezależnie czy jest to względnie tani karp przed wigilią, czy wyjątkowo tanie torebki znanej marki. Wystarczy skuteczne przekazanie informacji o tanim i chodliwym produkcie w skutecznej filmowej produkcji marketingowej, a uda się zgromadzić pod marketem więcej łowców niskich cen, niż ludzi 9 maja na Placu Czerwonym w Moskwie.

08 Gru
tabliczka reklamowa

Profesjonalny wizerunek firmy – jak o niego zadbać?

Posiadanie własnej firmy wiąże się właściwie z pracą przez całą dobę. Klienci potrafią dzwonić o różnych porach, często i pracownicy zgłaszają się do przełożonego z jakimś służbowym problemem po godzinach. Dopiero po rozwinięciu biznesu możemy pozwolić sobie na zlecanie odpowiedzialnych zadań innych, co do których mamy zaufanie, że nas nie zawiodą.

Praca nad wizerunkiem młodej firmy

tabliczka reklamowaNa początkach jednak większość działań spoczywa na właścicielu firmy. Jeżeli więc zdecydowaliśmy się na założenie własnego przedsiębiorstwa, warto zadbać o jego odpowiednią reklamę, aby jak najszybciej ugruntować swoją pozycję w branży. Konieczne będą prace nad profesjonalnym wizerunkiem firmy. Choć wydaje się to banalne, wymaga to sporego wysiłku, zaangażowania oraz poświęcenia sporej ilości czasu. My sami będziemy mieć na głowie zupełnie inne rzeczy, dlatego kwestię związaną z budową marki, warto powierzyć specjalistom. W naszym mieście z pewnością znajduje się wiele agencji reklamowych, które świadczą szerokie usługi związane z marketingiem i promocją firm. Przyglądając się ich ofertom, możemy zauważyć, że obok marketingu internetowego, wciąż wśród usług znajdują się działania związane z tradycyjną formą reklamy – tą zewnętrzną, najbardziej zauważalną przez przechodniów.

tabliczka reklamowaAgencje proponują nam wykonanie billboardów, siatek banerowych, grafik na witryny sklepowe, ulotek. Możemy skorzystać z tych form nie tylko na zewnątrz, ale także w miejscu pracy. W budynku można umieścić grafikę przestrzenną ze styroduru lub baner, który będzie informował wchodzących do obiektu, gdzie znajduje się właśnie nasza firma. W przypadku wyjazdu na targi branżowe lub różnego rodzaju wydarzenia, podczas których chcemy się promować, możemy zabierać ten baner ze sobą. W miejscu pracy przydatne są także tablice reklamowe – to znaczy takie, na których znajduje się logo naszego przedsiębiorstwa. Tabliczki te umieszcza się przy drzwiach, aby potencjalni klienci dobrze wiedzieli, w które miejsce się udać, jeżeli zależy im na kontakcie z przedstawicielem naszego przedsiębiorstwa. Tablice reklamowe w Inowrocławiu wykonywane są praktycznie przez każdą agencję reklamową. Warto jednak wybrać tę, która odznacza się długim stażem na rynku.

Przed wyborem agencji przejrzyjmy też portfolia – być może wśród realizacji znajdują się zdjęcia wykonanych tablic reklamowych, dzięki którym zobaczymy, jakich efektów możemy się spodziewać. Oczywiście każda tablica reklamowa jest niepowtarzalna, ale obejrzenie gotowych realizacji pozwoli nam określić styl pracy danej agencji reklamowej. Jeśli jednak zależy nam na wizerunku w sieci to warto zacząć od dobrej agencji internetowej – Pikseo.